Головна - Про компанію

Уніпро. Автоматизація, оптимізація, аналітика для вашого бізнесу

Автоматизуємо продажі вашого магазину

  • Акційна ціна 3499 грн
  • Підбір необхідного обладнання
  • Налаштування та підтримка по всій Україні
Спробувати безкоштовно 14-денний пробний період

Отримайте професійну консультацію фахівця

Приєднуйтесь
до команди

300

магазинів вже працює в програмі Unipro

1500

клієнтів по всій
Європі

10 років

досвіду в розробці програм, налаштування бізнес-процесів і запуску і підтримки

100%

ліцензійний
український
продукт

Сертифікати

За більш ніж 10 років роботи нам довіряє
велика кількість компаній

Компанія Уніпро – лідер українського ринку рішень для організації та автоматизації бізнесу. Ми пропонуємо професійне промислове, складське і торгове устаткування, і спеціалізоване програмне забезпечення для підприємств будь-якого масштабу.

Наші фахівці готові впровадити комплексні рішення, що дозволяють як почати бізнес з нуля, так і значно підвищити ефективність існуючих компаній.

Залежно від потреб, ми можемо реалізувати для вас як добре зарекомендовані себе типові проекти для автоматизації роботи підприємств різних сфер, так і індивідуальні рішення будь-якої складності, що враховують специфіку кожного конкретного випадку.

Ми маємо багатий досвід автоматизації підприємств в різних сферах: роздрібна та оптова торгівля, horeca, розважальні та спортивні заклади будь-якого формату і розміру, виробничі та фасувальні лінії.

Рішення від Уніпро допоможуть вам побудувати ефективну систему продажів, логістики, обліку, і контролю за всіма бізнес-процесами, результат яких – ваші задоволені і лояльні клієнти і співробітники.

Наша мета – ваш успіх!